Největší STK

v Olomouci

800 200 211

Provozní doba

Po–Pá 7–17:30 hodin

Test tlumičů

Součástí námi poskytovaných služeb je i nabídka testu tlumičů. Jedná se o časově nenáročné, ale efektivní měření účinnosti tlumičů, bez nutnosti jakékoliv demontáže na vozidle. Zkouška  je prováděna na speciálním testovacím zařízení, které test provede a výsledek vyhodnotí do několika minut. Výstupem je protokol o měření s graficky zpracovanou hodnotou účinnosti tlumičů přední i zadní nápravy. Naši odborně proškolení technici vám poskytnou doplňující komentář a současně poradí, jak s výsledkem testu naložit.

Stav tlumičů má výrazný vliv na jízdní vlastnosti vozu. Jejich poškození nebo nesprávná funkčnost snižují stabilitu vozidla a zvyšují pohyby karosérie v průběhu jízdy, čímž snižují bezpečnost vás samotných i vašich blízkých. Dalším důvodem k pravidelnému provádění testů tlumičů je výrazně vyšší životnost používaných pneumatik a pokles spotřeby pohonných hmot.

Test tlumičů Olomouc

Našim zákazníkům nabízíme test tlumičů zdarma ke každé pravidelné technické prohlídce. Tuto službu nabízíme za úplatu také zákazníkům, kteří u nás technickou prohlídku neprovedou.

Více informací

Protokol s výsledky testu tlumičů

Protokol s výsledky testu tlumičů