StkNova

Největší STK

v Olomouci

800 200 211

Provozní doba

Po–Pá 7–17 hodin

Ekoplakety

LPG, CNG / kontrolní nálepky - známky STK / ekologické známky (eko plakety)

Vyřízení STK pro LPG,CNG Máte vůz s LPG, CNG pohonem a potřebujete provést technickou prohlídku? Svěřte se do rukou skutečných profesionálů. S LPG i CNG máme bohaté zkušenosti a jsme jedno z mála pracovišť, kde vám rádi pomůžeme s kompletním vyřízením STK pro vozy s těmito pohony.

Kontrolní nálepka (známka) STK

Vaše kontrolní nálepka (známka) STK ukazuje, že Vám brzy skončí platnost technické prohlídky. Může se ale také stát, že vaše známka vykazuje výrazné poničení, případně ji dokonce ztratíte a potřebujete novou. Na základě předchozích protokolů vám vylepíme známku STK novou. Je ale nutné mít s sebou osvědčení o registraci (malý technický průkaz) i velký technický průkaz.

Ekologické známky (eko plakety)

Ekologické plakety jsou speciální nálepky, které využijete především ve státech Německa a Rakouska. Jedná se o označení vozidel, na základě kterých jsou regulovány možnosti pro vjezd do měst. K tomu se vážou ekologické zóny, což jsou oblasti, kam smíte s automobilem vjet, či nikoliv, právě na základě vaší ekologické známky (plakety). Druhy ekologických známek se dělí dle emisních norem vašeho vozidla. I tyto můžete zakoupit či objednat na STK.