Největší STK

v Olomouci

800 200 211

Provozní doba

Po–Pá 7–17:30 hodin

Akce - pro osoby se zdravotním postižením TP, ZTP a ZTP/P

Držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů, přijeďte na technickou prohlídku s přednostním odbavením

Protokol s výsledky testu tlumičůPokud jste zdravotně postižený majitel osobního vozu, máme pro Vás připravenu zvláštní akci. Přijeďte se svým vozem do STK NOVÁ a my Vám provedeme kompletní technickou prohlídku se slevou 10%. A to není vše, zároveň budete přednostně obslouženi, přijet můžete ve všechních dnech od pondělka do pátku v rámci naší pracovní doby.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte registrační značku osobního vozidla, Vaše telefonní číslo a číslo Vašeho TP, ZTP nebo ZTP/P průkazu. Po odeslání formuláře se Vám vygeneruje QR kód, který Vám poslouží jako poukázka na poskytnutou slevu a přednostní provedení technické prohlídky.

Využijte této speciální nabídky a postupujte takto:

  • Zadejte v níže uvedném formuláři registrační značku Vašeho osobního vozidla, kontaktní telefon a číslo Vašeho TP, ZTP nebo ZTP/P průkazu.
  • Klikněte na tlačítko získat QR poukaz na akci.
  • QR kód si uložte a spolu s osvědčením o registraci vozidla (malým technickým průkazem) předložte QR kód obsluze při příjezdu na technickou prohlídku v našem klientském centru. Rovněž je nutné pro kontrolu předložit Váš TP, ZTP nebo ZTP/P průkaz.

Pokud nemáte možnost vyplnit níže uvedený formulář, můžete přijet na kompletní technickou prohlídku bez QR kódu. V našem klientském centru sdělte, že QR kód nemáte. Po předložení Vašeho TP, ZTP nebo ZTP/P průkazu a osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz) budete přednostně obsloužení i získáte 10% slevu na provedení kompletní technické prohlídky.

+420